Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Вересень » 11

Традиційним у нашій школі стало проведення у вересні Олімпійського тижня. Упродовж нього було проведено ряд виховних заходів та змагань.
Школярі молодших класів брали участь у конкурсі малюнка на тему "Спорт об’єднує дітей". Переможцями цього конкурсу стали такі учні:
І місце – Комаринська Анна (4-А клас);
ІІ місце – Смірнова Маргарита (3 – Б клас);
ІІІ місце – Барук Мирослав (4-А клас).
Свою швидкість, спритність демонстрували учня 5-6 класів у змаганнях "Веселі старти" та "Смуга перешкод". Першість завоювали учні 5 гімназійного та 6-Б класу.
Крашим спринтером серед юнаків визнано Мельникова Владислава (10-А), серед дівчат – Вознічук Марину (8-А).
У номінації "Кращий стрибун" І місце посів Мельников Владислав (10-А), серед дівчат Ямчук Юлія (8-А).
Цікавими були змагання з настільного тенісу, де свою майстерність показали Ліфантій Роман (7 клас) та Ямчук Владис ... Читати далі »

Переглядів: 249 | Додав: bilogiryanvk | Дата: 11.09.2015

Учні Білогірського НВК вже вкотре долучаються до доброчинних акцій, які проходять по Україні.
На початку вересня школярі 1-11 класів знову взяли участь у реалізації проекту  "З Луганщиною разом". Учнями школи було зібрано 11 посилок з канцелярськими приладдями (зошити, олівці, ручки, щоденники, фарби тощо).
Щиро вдячні всім, хто брав участь у доброчинній справі!

Переглядів: 148 | Додав: bilogiryanvk | Дата: 11.09.2015