Меню сайту

Друзі сайту

Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 565

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2015 » Листопад » 9 » Шкільні олімпіади
13:31
Шкільні олімпіади

З 13 по 26 жовтня в НВК були проведені шкільні олімпіади з базових предметів, у них взяв участь 371 учень.

Переможцями стали:

  • з укр.  мови і літератури –

Прізвище, ім'я учня

     Клас

Швець Уляна

– 3-А

Комаринська Анна

– 4-А

Андрійчук Марина

– 3 кл. гімназії

Красовська Ірина

– 4 клас гімназії

Ковальська Карина

– 5 клас гімназії

Мичко Ірина

– 6 клас гімназії

Шипульняк Ольга

– 7 клас гімназії

  • з математики:

Фіть Владислав

– 3-Б

Кукуруза Дарина

– 4-Б

Деревич Іван

– 1 клас гімназії

Рудюк Анастасія

– 2 клас гімназії

Кушнірук Ольга

– 2 клас гімназії

Андрійчук Марина

– 3 клас гімназії

Костенко Володимир

– 4 клас гімназії

Ващук Владислав

– 5 клас гімназії

Мичко Ірина

– 6 клас гімназії

Костушевич Артур

– 6 клас гімназії

Михайлюк Владислав

– 7 клас гімназії

  • з природознавства:

Баранчук Ірина       

– 3-В

Дем’янюк Денис    

– 4-А

  • з фізики:

Андрійчук Марина

– 3 клас гімназії

Костенко Володимир

– 4 клас гімназії

Ковальська Карина

– 5 клас гімназії

Костушевич Артур

– 6 клас гімназії

Гуменюк Роман

– 7 клас гімназії

  • з астрономії:

Костушевич Артур

– 6 клас гімназії

Михайлюк Владислав

– 7 клас гімназії

                   з інформаційних технологій:

Юзвик Дмитро

– 5 клас гімназії

Володін  Роман

Яремко Ірина

– 10-А

–  6 клас гімназії

Ковальчук Ганна

– 7 клас гімназії

  • з інформатики:

Костушевич Артур

Володін Роман

– 6 клас гімназії

– 10-А

Бородін Роман

– 11-А

  • з історії:

Костенко Володимир

– 4 клас гімназії

Ковальська Карина

– 5 клас гімназії

Мичко Ірина

– 6 клас гімназії

Шипульняк Ольга

– 7 клас гімназії

  • з правознавства

Кушпетівська Анастасія

– 5 клас гімназії

Мичко Ірина

Костушевич Артур

– 6 клас гімназії

– 6 клас гімназії

Михайлюк Владислав

–7 клас гімназії

  • з трудового навчання

Жигальський Юрій

  • 9-А

Прокопович Павло

– 11-А

Валігура Наталія

– 5 клас гімназії

Басок Альона

–7 клас гімназії

  • з англійської  мови:

Береговський Максим

– 3 клас гімназії

Яремишина Анастасія

– 4 клас гімназії

Котвіцька Галина

– 5 клас гімназії

Міщук Яніна

– 6 клас гімназії

Юрчук Максим

– 7 клас гімназії

  • з біології:

Красовська Ірина

– 4 клас гімназії

Жигальський Юрій

– 9-А

Мельников Владислав

– 6 клас гімназії

Гуменюк Роман

– 7 клас гімназії

  • з хімії:

Андрійчук Марина

– 3 клас гімназії

Костенко Володимир

– 4 клас гімназії

Жигальський Юрій

– 9-А

 Мельников Владислав

– 6 клас гімназії

Гуменюк Роман

– 7 клас гімназії

  • з географії:

Костенко Володимир

– 4 клас гімназії

Ковальчук Анжеліка

– 5 клас гімназії

Костушевич Артур

– 6 клас гімназії

Кузьмук Борис

– 7 клас гімназії

  • з  економіки:

Кузьмук Борис

– 7 клас гімназії

  • з  екології:

Мельников Владислав

– 6 клас гімназії

Мисловська Марина

– 7 клас гімназії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 144 | Додав: bilogiryanvk | Рейтинг: 0.0/0
Форма входу

24.08.2017

Пошук

Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів


Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz