Меню сайту

Друзі сайту

Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 565

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Березень » 14 »
15:07

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД -2016: 

  • учня 6 класу гімназії Костушевича Артура за І місце з астрономії, за ІІ місце з математики, географії, за ІІІ місце з фізики;

  • ученицю 5 класу гімназії Ковальську Карину за ІІІ місце з історії та за ІІІ місце з краєзнавства;

  • ученицю 6 класу гімназії Мичко Ірину за ІІІ місце з краєзнавства та за ІІ місце з української мови та літератури;

  • учня 4 класу гімназії Костенка Володимира за І місце з географії, ІІІ місце з математики, ІІ місце з хімії, за ІІІ місце з фізики;

  • учня 7 класу гімназії Гуменюка Романа за ІІ місце з біології та ІІІ місце з хімії;

  • учня 6 класу гімназії Мельникова Владислава за ІІІ місце з біології;

  • ученицю 5 класу гімназії Котвіцьку Галину  за ІІІ місце з англійської мови;

  • ученицю 7 класу гімназії Мисловську Марину за ІІ місце з екології;

  • ученицю 7 класу гімназії Ковальчук Ганну за ІІІ місце з технологій.

  ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ РОБІТ МАН:

  • ученицю 6 класу гімназії Кащук Христину за ІІ місце в секції "Українська мова";

  • ученицю 7 класу гімназії Шипульняк Ольгу за ІІ місце в секції "Екологія";

  • ученицю 11-А класу  Баліцьку Аліну за ІІІ місце в секції "Загальна біологія".

ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ

ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

  • учня 1 класу гімназії Гнота Богдана за І місце;

  • ученицю 4 класу гімназії Яремишину Анастасію за ІІІ місце.

ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ

ІМЕНІ П.ЯЦИКА

 

  •   ученицю 3 класу гімназії Андрійчук Марину за ІІІ місце;
  •  ученицю 6 класу гімназії Мичко Ірину за ІІІ місце.
Переглядів: 248 | Додав: bilogiryanvk | Рейтинг: 0.0/0
Форма входу

19.08.2017

Пошук

Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів


Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz